01 Nisan 2015

Avea Bir Türlü Çekmeyen Hat!

Ülke genelinde yaşanan elektrik kesintisinde diğer operatörler çalışırken Avea hattımı uzun süre hattımı kullanamadım. Bununla birlikte elektrik 17:17'de gelmiş olup yine Avea hattımı saat 18:13'e kadar yaklaşık bir saat kullanamadım. Böyle durumlarda, diğer operatörler çalışırken kullanamadığım bir hattı kullanabilmek için bir sebep arıyorum. Belirtirseniz sevinirim. Mağduriyetim giderilmediği takdirde yaklaşık 10 yıldır kullandığım hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Hasan 121 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön