Avea Bir Tıkla 12 TL Alındı; Sorgu Yok Sual Yok.

Fehmi G. |

Cumartesi günü 10.10.2015 trafik cezalarını görmek üzere telefonumdan internete girdim numarabil.com açıldı. Üye girişi yazıyordu yeşil renkte yanlışlıkla dokundum ücret kesecekleri bilgisini vermeden 12 TL'mi kestiler faturama gelecek. Öncelikle Avea'dan şikayetçiyim. Mahkemede tazminat davası açacağım. Üzerime olan Avea 5 faturalı hattı da sözleşme bitimlerinde kapatacağım. Artık numarabil.com adresinden ücretli yeni telefon numaralarımı öğrenebilirler.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ekim
  16:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  16:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş