Avea Bir Paketi Düzeltemedi!

Emre A. |

Woops'ta seçtiğim bir kişiyle sınırsız konuşma+sms paketim vardı. Ay sonunda paketin kullanım süresi doldu ve kontörü aldı fakat paket tanımlanmadı.İptal ettik, karşı taraftan da denedik ama olmadı (mevcut olduğu için) . Müşteri hizmetlerini aradık konuşma paketinde sorun olduğunu sms de sorun yok, düzelteceğiz dedi. SMS'de bozuldu şimdi hiç kullanamıyoruz.

Avea müşteri temsilcisinin de tavrı hiç hoş değildi hat üzerime olmadığı için ti'ye aldı resmen. Bana sondan ikinci kontör yüklediğin miktarı söyle filan dedi. Uzun lafın kısası paketin 10 günü gitti. Bu on günde kontörlerim gitti müşteri hizmetlerini aramaktan kontörüm gitti ve müşteri temsilcisi bir değişikti. Bu mu kalite?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre A.
  10 Temmuz
  18:15

  Avea woops hatasında amatörce bir tutum sergiledi

 • 08 Mayıs
  14:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Mayıs
  10:22

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş