Avea Bir Günlük Fatura Bir Aylık Kesildi!

Dursun Ali B. |

Avea'nın hem internet hemde telefon hattı taahhütlü müşterisiydim. Sürem dolunca memnun olmadığım hatları iptal ettirdim fakat ay sonunda 40 tl internet ve 22 tl telefon faturası geldi.
Şimdi bu en hafif deyimiyle haksız bir kazanç değil midir? Bu faturayı tahsil etmeyi hangi hizmet karşılığında bekliyorsunuz?1 günlük değil hatta 4-5 dakikalık(Avea net için) bir zaman için 1 aylık fatura kesmek hangi vicdanla örtüşür?Telefon hattını da 4-5 saatlik ve de kullanılmayan dakikalar kullanılmayan datalar için bu faturayı kesmek hangi akla sığar? Biliyorum alta Avea'dan gelecek cevap klasik olacak.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  16:07

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Dursun Ali B.
  14 Şubat
  00:37

  avea beni aradı ulaşamadı birde mesaj geldi 500 ü arayın diye fakat 27 aralıkta en az 10 kez aradım hat iptali deyince adamların kulağına bişey kaçıyo sanki ses gelmiyo
  iyi geceler deyip kapanıyor

 • Dursun Ali B.
  07 Şubat
  01:37

  500 numaralı hattınızı aradım ama hat iptali deyince sanki elemanların kulagına bişey kaçıyor alo alo sesinizi alamıyorum sonra iyi aşamlar tak kapat.. sizin hizmet anlayışınız faturayı düzenli olarak kesene kadar çok yazık

 • 06 Şubat
  16:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş