Avea Bir Gün İçin Bir Aylık Fatura!

Hakan S. |

21 Şubat tarihinde Avea numaramı başka bir operatöre taşımak için başvurdum. 24 Şubat tarihinde geçiş gerçekleşti. Sonrasında 16 Mart'ta bir fatura ödedim. 15 Nisan için tekrar fatura istiyorlar. Bu nasıl bir iş? Kullanmadığın 29 gün için de kullanılmış gibi fatura kesmek hukuk kurallarını tamamen tanımamaktır.

Bu tür uygulama hele kendini kurumsal bir firma olduğunu söyleyen Avea'nın yapması oldukça düşündürücü. Bu konuda müşteri hizmetlerini aradım, BTK üzerinden yazdım, aynı cevabı verdiler. Müşteri hizmetlerini 2. aradığımda yasal dayanaklarını talep ettim dayanak veremedi, sadece kurumum işleyişi öyleymiş. Bu konunun sonuna kadar takipçisiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan S.
  13 Nisan
  15:54

  Belki bakan arkadaşlar vardır. Verdikleri cevap aynı. 1 saat kullansan dahi 30 gün ücreti alırız. Bilginize.

 • Hakan S.
  10 Nisan
  14:46

  Aynı cevaplar hep...

 • 10 Nisan
  13:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Nisan
  00:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.