21 Mayıs 2015

Avea Bir Faturada İki Ayrı Kalemde Tarife Ücreti Almaya Çalışıyorlar!

Geçen ay hattımı EGM Kamu Mega tarifesine taşıdım. Bu ay gelen faturamda hem kamu mega tarifesinin tam ücretini hem de eski tarifemin 17 günlük ücretini yansıtarak 1 aylık faturayı kabartmışlar.

Yani toplamda bir ay için 47 günlük ücret yazmışlar. Arayıp durumu izah ettiğimde siz müşteri temsilcisi üzerinden yapmış olsaydınız, size bu konuda bilgilendirme yapılacaktı denildi. Ama ben bir bayiden yardım alarak SMS yoluyla yaptım.

SMS üzerinden talepte bulunduğumda da bana hiçbir şekilde bu durumla ilgili bilgi gelmedi. Şimdi de suçu bayiye atıp aradan çekilmeye bakıyorlar. Bu nasıl bir saçmalıktır ya? Siz 30 günde nasıl 47 günlük ücret alırsınız? Avea ucuz ama sorunlu bir GSM operatörü!

Gökhan 503 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön