Avea Bir Fatura İçin İki Kere Ödeme Yapıldı!

Mevlüt B. |

Avea hattım için otomatik ödeme talimatım vardı. Talimatımın olduğu bankadaki kredi kartımın iptalinden sonra banka bana otomatik ödemelerin de iptal olduğunu belirtti. Ben de kendi hesabımdan Avea hattımın faturasını ödedim. Ama otomatik ödememin olduğu hesaptan da faturam ben ödedikten sonra ödenmiş. Yani ben faturayı ödediğim ve o fatura artık kapandığı halde nasıl oluyor da otomatik ödeme de gerçekleşip fatura ödeniyor anlamıyorum. Bunun hemen aydınlatılmasını ve ücretimin iadesini istiyorum. İki ödemeye ait dekontlar ektedir. Bu Avea'nın bana kaçıncı yaptığı haksızlık. Bu sefer kesinlikle yasal yollara gideceğim.

Etiketler :

Fatura Ödeme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  15:57

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ağustos
  11:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş