Avea Bir Ay Daha Fatura Kesmek İstiyor!

Selçuk A. |

27/06 tarihinde sona erecek Avea vınnı iptal etmek istiyorum. 1 aydır beni uğraştırıyorlar amaç bir tane daha fazla fatura ödetmek. 1 ay önce aradım iptal etmediler, Haziran 20 gibi arayın dediler. Aradım şubeye gitmeniz gerekli dediler. 21/06'da şubeye gidip iptal ettim şimdi de 7 gün kapatma süresi var bir sonraki aya da fatura yansıyacak diyorlar. Kullanmayacağım aya bana fatura kesmek istiyorlar. Resmen oyalama taktiğiyle bir ay daha fatura kesmek istiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  09:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Haziran
  15:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş