Avea Bilgisiz Eleman!

Şükran K. |

Avea çalışanı yanlış yükleme yaptığından dolayı yüklenen 20 TL ile tek bir konuşma yapamadım daha sonra başka bir Avea noktasından tekrar yükleme yapmak zorunda kaldım. Mağduriyetimin telafi edilmesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükran K.
  08 Eylül
  15:09

  Şikayetim sonrası Avea geri arama yaptı ancak aramaya cevap veren yok. Ayrıca sözü edilen numarayı aradığımda yapılacak Görüşmenin ücretlendirileceği bildiriliyor

 • 03 Eylül
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.09.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Eylül
  11:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş