Avea Bilgim Olmadan Adıma 5 Adet Hat Açılmış!

Kemal S. |

Bilgim olmadan kimlik fotokopisi kullanılarak adıma 5 adet hat açılmış kesinlikle sorumsuz bir firma güvenilir değil bayilerinde işlem yapabilmek için alınan kimlik fotokopileri ile adımıza hat açılmak için de kullanılıyormuş ve ben bugün bunu tesadüfen öğrenmiş bulunuyorum, e devlet şifremle sayfamda gezinirken gördüm.

Müşteri hizmetlerini aradım bloke edebiliriz form doldurmanız lazım dediler, saçmalık. Başvuru formu doldurmadım ki iptal formu doldurayım yine kimlik fotokopimi alıp başka hatlar açılacak sanırım, sorumsuz güvenilir bir firma değil Avea.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Kemal S.
  02 Temmuz
  16:02

  Hep aynı hikayeler geri dönen yok!

 • 02 Temmuz
  15:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş