Avea Bilgim Dışında Hattım Başka Operatöre Taşındı!

Hüsnü E. |

Telefon numaram 0532552**** telefonum imzam ve onayım olmadan Turkcell'den Avea'ya taşınmıştır. Ben Avea'yı kullanmak istemediğimi bildirdim ve Vodafone 'a taşıdım. Taşınma esnasında cezalandırır gibi 198 TL hesap çıkartıldı. Reklam spotlarında belirtikleri her şey yanıltıcı gözüküyor. Bu durumda kanuni haklarım saklı kalmak kaydıyla mağdur durumdayım. Aksi halde THD ve yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm. .

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüsnü E.
  09 Eylül
  10:55

  Sayın yetkili

  telefon benim adıma kayıtlı ama eşim kullanıyor

  bu yüzden benimle görüşmediniz problem burda zaten

 • 06 Eylül
  08:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Haziran
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş