Avea Bilgim Dışı Üyelik Yapıp Ücret Alıyor!

Ercan L. |

Hiç bilmediğim ve üye olmadığım bir siteye benim adıma Avea tarafından para aktarması yapılmış. Müşteri hizmetlerini aradığımda. Üye olduğum ve hizmet aldığım iddaa edildi. Kıvılcım Sohbetleri isimli sitenin bu yanıltmaya Avea'nın aracı olması kesinlikle yanlış. Güvenliğim olmadığını düşünüyorum. Bir sonraki faturamda Avea tarafından başka hangi sitelere para aktarılacağı endişesini taşıyorum. Üyelik yaptırmadığım, ödeme talimatı vermediğim bu siteye ödediğim paranın toplanarak iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ekim
  12:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ekim
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş