Avea Bilgilerimizi İstiyor!

Nusret K. |

Benim adıma kayıtlı eşimin kullandığı telefona "3 ay geçerli aylık her yöne 100 dakika hediye.Bu gibi kullanım, lokasyon bazlı teklileri sunmaya devam edebilmemiz için abonelik bilgilerimizi kullanmamızı onay vermeniz yeterli. Evet yazıp cevaplayarak onayınızı iletebilir, hediyenizi kazanabilirsiniz. Avea" diye bir mesaj geldi. (3303'ten)

Gelen mesaj gerçekten Avea'dan mı geliyor. Avea bizden bu bilgileri niye istiyor. Evet yazıp göndermemize rağmen bir türlü dakika yüklenmedi .Avea yetkililerinden cevap bekliyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  08:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Temmuz
  11:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş