20 Eylül 2013

Avea Bilgilendirmeden Borç Çıkarıyor!

2 ay önce eşimle birlikte numaramı değiştirdim. Avea'nın ön ödemeli hatlarından faturalı hatlarına geçtim. 2 gün önce telefonum "borcundan dolayı" -hiçbir uyarı olmaksızın- aramaya ve aranmaya kapandı. Borç sorguladığımda ekim 8 son ödeme tarihi olan borcu ödetip telefonu da 500'ü aratarak açtırdılar.

Bugün de mektup gelmiş, ayrıca eşim aranmış, "borcunuzu 2 gün içinde ödeyin yoksa yasal takip başlayacak!" bu ne demektir? Ne borcu olduğunu tekrar 500'ü arayıp rica minnet öğrenmiş eşim... Numara değiştikten sonra eski numaramıza da bir borç yazılmış ama bundan haberimiz yok. "Bilgi verilmiş olması lazım" diye bir cevap almak çok komikti. Koskoca şirket politikası faizle bilgisiz borç yazmak mı?

Selin 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Selin 25 Eylül 2013

    Avea tarafından aranmadım, sanırım incelemeleri çok uzun sürüyor. Zaten ben bu konuda bir cevap geleceğini de sanmıyordum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön