Avea Bilgilendirme Yapmadan Tarife Değiştiriyor!

Mehmet Y. |

Yaklaşık olarak 4 yıldır Avea kullanıyorum. İlk başta Avea yazılmadan önce yaklaşık olarak 1 saat müşteri temsilcisi ile görüştüm aradan 3 ya da 4 ay geçti internetim düştü ve fatura fazla geldi. Sonra Avea müşteri hizmetlerini aradım neden faturam fazla geliyor ve neden internetim kesildi diye araştırıyoruz dediler fakat sonra beni arayıp tarife böyle imiş dediler.

Onuda bırakın aradan 1 yıl geçmiş sonra tarife sürem bitmiş tarife değişmiş faturalar fazla gelince farkına vardım, aradım ve tarifeniz değişmiş dediler. Yine uzun görüşmeler sonra aradılar farklı bir kampanya, alıştık artık. Sonra aradan 2 ay geçmiş faturalarım yine fazla gelmeye başladı. 2 aydır 52 tl ödüyorum sonra aradım ve kaos.

Etiketler :

Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  11:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş