Avea Bilgilendirme Yapılmıyor!

Şule Yüksel Ş. |

Yaklaşık bir ay önce Avea'dan cevap verildiği halde henüz bana dönüş yapılmadı. Dün bunu ve temmuz ayı faturasını sormak için aradığımda beni bir kez aradıklarını, ulaşamadıklarını, temmuz ayı faturamın da 493 TL olduğunu söylediler. Güncel ağustos ayı faturamı sorguladığımda 848 TL gibi bir rakam çıktı ve dün bana kamu hattına geçebilirsiniz deniliyor. İyi de niye bana bu bir buçuk aydır aranıp söylenmiyor, üstüne bana bu kadar fatura yazılıyor.

Bir buçuk aydır ne bana kamu hattına geçebilirsiniz deniliyor ne de temmuz ayı faturamdan haberdar ediliyorum. Çünkü uyanana kadar faturayı yükleyelim nasıl olsa ödemek zorunda. Bir an önce kendi hatalarını faturalarımdan düşürerek düzeltmelerini istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  12:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.08.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ağustos
  13:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş