Avea Bilgilendirme Mesajları!

Naciye Ç. |

2 yılı aşkın süredir fenercell kullanıcısıyım... takımıma destek olmak için numaramı taşıdım... taşıma amaçlarımdan bir diğeri de Fenerbahçe ile ilgili bilgilendirme mesajlarını, transfer haberlerini Fenercell de alıyor olunmasıydı... fakat fenercell üye sayısı arttıkça mesajla bilgilendirmeleri azalttı ve sonunda tamamen kaldırdı... ücreti tarifesi bir yana Fenerbahçe için aldığım hattımdan artık istediğim ayrıcalıkları göremiyorum ve değiştirmeyi düşünüyorum..

Etiketler :

Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  09:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mayıs
  14:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş