Avea Bilgilendirme Eksikliği Mağduriyeti!

Nurper O. |

1 yıl önce Avea jet modem aldık. 1 yıl taahhütlü olduğu için internet çok yavaş olmasına rağmen ödemeye devam edip taahhüdünün bitmesine 2 ay kala 10'larca kez aranarak uzatıp uzatmayacağımız soruldu. Red ederek devamında yapmamız gereken bir şey var mı diye hem telden hem Avea bayiiden defalarca sormamıza rağmen 1 yıl sonunda otomatik kapanıyor cevabı verildi.

Bugün ise zamlı fiyattan yeni fatura göndermişler. Aradığımızda ise aylarca önce verilmesi gereken bilgiyi şimdi vererek imzalı form doldurarak jet modemi kapatmanız gerekiyordu diyorlar. Peki o kadar telefon görüşmesi ve iptaliniz gerçekleşti söylemlerine ne oldu? İptal edilen şey ne? İptal ettik diyerek insanları kandırmanın anlamı ne?

Etiketler :

Abonelik İptal Personel Eksik Bilgilendirme Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ekim
  15:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  16:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş