Avea Bilgilendirilmediğim Bir Fatura Gönderdi!

Muhammet A. |

03.03.2013 tarihinde Avea Kartalcell Jet modem almıştım. Modemi belli bir süre arkadaşım kullanmıştı. Arkadaşım faturayı yatırmadığı için 3.ayın sonunda Faizleriyle beraber borç yansımış ve jet modem hattımı kapatmışlar. Extradan hattımı kapattıkları için 4. bir fatura yani 178 TL gibi bir fatura yansıtmışlar. Bu konu hakkında hiç bir şekilde bilgilendirilmedim Gerekli şikayeti de oluşturdum ama hiç sanmıyorum bu durumun düzeleceğini.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  13:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.11.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Kasım
  16:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş