Avea Bilgilendirilmeden Üyelik Yapılmış!

Zafer M. |

12.02.2013 tarihinde cep telefonu ile sörf yaparken o esnada ismini dahi bilmediğim bir butona tıkladığımda cep telefonuma "Vip Eğlence" paketine üye oldunuz. Haftalık 12 tl olup her hafta üyeliğiniz yenilenecektir mesajı geldi. Anında üyeliğimi iptal ettim.

Ancak daha sonra avea müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede bu ay ki faturama 12 tl nin yansıdığını bildirip kendilerinin bu işten muaf olduklarını belirtip beni "Vip eğlence" servisine yönlendirdiler. Oradaki görevli ile yaptığım görüşmede bu uygulamalarının yasa ve yönetmeliklere aykırı olduğunu söyledim.

Normal şartlarda benim cep nosunu girip cebime şifre gelmesi gerekirken benden onaysız üyeliğim yapıldı.Gereğinin yapılmasını...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  12:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.02.2013 aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Şubat
  18:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş