Avea Bilgilendirilmeden Fazla Ücret!

Batuhan A. |

Kamu mega tarifesi kullanmaktayım taahhüt vererek kullanmaya başlamıştım, taahhütümün bittiği bilgisi bana verilmeyip herhangi bir uyarı mesajı dahi gönderilmeden normal ücretlendirmeye tabi tutuldum. Müşteri hizmetleri de S.. isimli operatör bana mobil internette kota aşımı yaptığımı belirtti şikayetimi aldığını bana dönüş yapılacağını belirtmesine rağmen hiçbir dönüş yapılmadı.

Müşteri hizmetlerini arayıp taahhüt yenilemesinin bana kurumum tarafından aranıp yapacaklarını Avea'nın böyle bir şey yapmadığını söyledi. 13.10.2014 tarihinde yeniden görüştüğümde bana belirli gruplar olduğunu onların arandığını benim o grupta olmadığım için aranmadığımı belirtti.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Kota Aşımı İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ekim
  12:58

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Ekim
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş