Avea Bilgi Verilmeden Para Kesiliyor!

Yalçınkaya Ö. |

Avea sim menüde dolaşırken bir tıklamamla hiçbir uyarı-bilgi verilmeden hattımdan 1.2 tl kesildi ve cebime fal geldi. Mesajı cevaplayıp üye olmam istendi cevaplamadım. Dün yükleme yaptım yine 1.2 TL kesildi. avea'yı aradım kesintiniz Artımobil adına bir oyun için yapılmış dedi. Artımobili aradım avea size yanlış bilgi vermiş bizde üyeliğiniz yok. Geçen ay bir fal almışsınız o kadar bir daha kesinti yapmadık dedi. Sim menüye girdim nasıl iptal ederim diye bakmak için, burcuma tıklar tıklamaz yine 1.2 TL kesildi. Bilgi verilmeden benden para kesiliyor. Avea ve Artımobilin dedikleri birbirini tutmuyor. Ayrıca Avea sim menüden yaptığım bir işlem için neden Artımobil ile konuşmak zorunda kalıyorum?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yalçınkaya Ö.
  10 Haziran
  14:17

  Konuyla ilgili bilhilendirme sms i gelmedi. Avea yanlış bilgilendirme yapıyor burada. Ve bu siteyi gerektiği kadar ciddiye almıyor sanırım. Sadece hazır mesajlarını yazıyorlar buraya sanırım

 • Yalçınkaya Ö.
  10 Haziran
  14:13

  Hiçbirşeyi çözmedi avea. Hatta çözümle ilgili ne bir mesaj aldım ne de arandım. Sadece buraya hazır cevap kopyala yapıştır yaptılar..

 • Yalçınkaya Ö.
  08 Haziran
  13:44

  Bana ilettiğiniz mesajda sadece "avea'ya iletmiş olduğunuz talebiniz gerçekleşmiştir" diyor. Benim sadece üye olmadığım halde üyelikten çıkma talebim olmuştu. İstemediğim halde üye yapılmam, bilgilendirilmeden 3 kez ücret kesilmesi konularında ilginizi halen bekliyorum, henüz birşey çözülmüş değil.

 • 08 Haziran
  13:19

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı kısa sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Haziran
  10:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş