Avea Bilgi Güncellemesi İşlemi!

Osman Y. |

Bir önceki şikayetim üzerine Avea 3 ay boyunca hattınıza Avea tarafından her yöne 300 dakika her ay 500 ü arayarak tanımlatabilirsiniz dendi fakat 500 ü aradığımda böyle bir bilgi mevcut değil ve 500 ü arıyorum şikayet formu dolduruyorum. En geç 48 saat içinde dönüş yapılacak deniliyor üzerinden 70 saat geçmiş olmasına rağmen hala konu hakkında dönüş yapan kimse yok. Bu zamana kadar olan bütün mağduriyetlerimi toparlayıp tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman Y.
  05 Haziran
  10:49

  standart cevapların dışına çıkın

 • 04 Haziran
  10:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Mayıs
  13:37

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş