19 Mart 2013

Avea Bilgi Dışında Tarife Değişikliği Yapıldı!

13 Şubat 2012'de Türk Telekom'dan istifa ettim. İşe başladığımda zorunluluk gibi verdikleri ve hemen hiç kullanmadığım saha tarifeli hattın tarifesi bilgim dışında 2012 Aralık ayında değiştirilmiş ve bu değişikliğe dair kullanmadığım hatta mesaj yoluyla bilgi verilmiş! 2 dönem fatura çıkmış ve iptal için iletişim merkezine başvurmam gerekiyormuş.

Dolayısıyla iptalden sonra bir adet daha fatura çıkacak. Halihazırda Avea kullanıcısıyım, sisteminizde saha tarifeli hattın hiç kullanılmadığı aşikar, TCKN'mden de tüm hat bilgilerim çıkıyor. Tahsilat için ulaşabiliyorsunuz, adres bilgilerim de sisteminizde mevcut. Bu nasıl müşteri memnuniyeti? Hattın ve faturaların ivedi iptalini talep ediyorum.

Kerem 74 Okunma

Cevaplar

 • Kerem 20 Mart 2013

  1694584 nolu şikayetim çözümlenmemiştir. Verilen cevapta "..gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir." demektedir. Ancak; Tarafıma detaylı bilgi verilmemiş olup sorunun çözümü hakkında somut bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Benim imzaladığım sözleşmede eski kurumumun tarife değişikliği yapma hakkı nasıl olabilir? Kurumuma özel sunulan bir hizmet olan "Saha Tarifeli Hat" ancak iptal edilebilir. Ya da bana ulaşırsınız ve sorarsınız farklı bir tarife ile devam etmek istiyor muyum diye.. Ki zaten belirttiğim gibi kullandığım hat da avea.. Canım sıkılınca diğer hattı mı takacağım?! Ciddi çözüm bekliyorum..

 • Kerem 20 Mart 2013

  Tarafıma detaylı bilgi verilmemiş olup sorunun çözümü hakkında somut bir işlem gerçekleştirilmemiştir. Benim imzaladığım sözleşmede eski kurumumun tarife değişikliği yapma hakkı nasıl olabilir? Kurumuma özel sunulan bir hizmet olan "Saha Tarifeli Hat" ancak iptal edilebilir. Ya da bana ulaşırsınız ve sorarsınız farklı bir tarife ile devam etmek istiyor muyum diye.. Ki zaten belirttiğim gibi kullandığım hat da avea.. Canım sıkılınca diğer hattı mı takacağım?!

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön