01 Şubat 2014

Avea Bilgi Dışı Tarife Değişikliği.

Avea da proforsyonel1200 tarifesini kullanıyordum. Çocukların elinde iken telefon 500 numarasından çağrı gelmiş. Ne konuşuldu bilmiyorum. Sonra arkasına Avea dan mesajlar gelmeye başladı tarifeniz değişti. Hemen çağrı merkezini arayarak bilgim dışında tarifem değiştiğini bildirdim konuyla ilgili şikayet oluşturuldu.

Sadece sesli yanıt sistemiyle tarife değiştirildiği söyleniyor. 6 yasındaki çocuğun konuşmasına istinaden tarifemi değiştirebiliyorlar ama benim beyanıma istinaden eski tarifemi eski fiyatına veremiyorlar. Avea' nin bu tutarsın davranışından dolayı şuanda farklı operatörde sorunlar yaşıyorum. Avea beni mağdur ediyor ve çözüm sağlamak için herhangi bir eylemde bulunmuyor.

Mehmet 40 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Mart 2014

    Avea dan beni aradılar sesli yanıt sistemiyle tarifeniz değişmiştir diye bilgi veriyor. 6 yaşındaki çocuğun ses tonunu tanımayacak kadar mı eğitimsiz personel çalıştırıyordu. Sadece geçiştirme mesajları atmayın lütfen. Hattı avea dan taşıdım ama benimle aynı sorunu başkaları da yasamasın diye burada yayınlama gereksinimi duydum. Nasıl olsa her aradığınızda güvenliğiniz açısında kayıt ediyoruz diyorsunuz bu ses kaydını açıp bir dinleyin bakalım. 6 yaşındaki çocuk size ne kadar anlamlı cevaplar vermiş merak ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön