Avea Bıktırma Tekniği Uyguluyor!

Oğuzhan O. |

Yurt dışı görüşme ile ilgili problemimin giderilmesi konusunda 1 ay önce Avea müşteri hizmetlerinden yardım istedim. Fakat çok da ciddiye alınmadığım için bu site üzerinden 2175620 kodlu şikayetimi oluşturdum. Bana ulaşan personel ilk fatura kesimi sonrası benimle iletişime geçileceğini belirtti.

Fatura kesimi sonrası (3 Ocak) arayan olmayınca ben 2 kere farklı zamanlarda görüşüp konuyu netleştirmek istedim. Fakat her ikisinde de geçiştirilerek sürecin devam ettiği, hızlandırılması için ilgili birime yönlendirildiği, gün içerisinde sonlandırılacağı bilgisi aktarıldı. 1 hafta geçmesine rağmen hala bir gelişme yok. Sanırım ilgili operatör müşterilerine "bıktırma tekniği"uyguluyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  14:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş