Avea Besiktaş Şubesi Çok İlgisiz!

Huseyin T. |

10 Mayıs'ta Avea Beşiktaş şubesinden Samsung e7 taahhütlü olarak aldım. Sim kartımı kesip yerleştirdim ve 1 hafta sorunsuz kullandım. Sonrasında telefon mobil ağa erişilemiyor hatası vermeye başladı ve aldığım yere gittim.

Yeni sim kart verdiler 1 saat sonra düzelir dediler ama 24 saat geçmesine rağmen düzelmedi. Az önce tekrar geldim şubeye ve sorunu anlattım. Teknik servise kargoyla yollayın diyerek ilgisiz bir tavırla başlarından atarcasına sorunu çözmediler.

Ben garantisi olan bir ürünü neden kargoya verip zarara uğrama riskine giriyorum? Turkcell'de böyle bir sorun olmazken Avea'da neden işportadan telefon almış gibi muamele görüyorum? Ürünü iade etmek istiyorum ve muhatap bulamıyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  10:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Mayıs
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş