Avea Benim Numaramı Başka Biri Adına Başka Bir Oparatöre Numara Taşıma.

Orhan D. |

Adıma kayıtlı 05***6 Avea hattımın 29.07.2015 tarihinde taşıma talebiyle T***'e taşındığını gelen mesaj sonucu öğrendim. Hattım şu an bu işte kimler suçluysa 5 gündür kullanamıyorum daha mağduriyetimin ne kadar süreceği sizlerin yapacağı işlemlerin geri dönüş süresine bağlı. Bu da yetmezmiş gibi hattım şu an başkası üzerine T***'de kayıtlı gözüküyor ve herhangi bir işlem kimlik bilgilerim uyuşmadığı için yapamıyorum. Bu sorunum çözülmedikçe gerekli yerlere şikayette bulmaya devem edeceğim. Bu konuyu beni daha fazla mağdur etmeden biran önce çözmeniz dileğiyle... Bana ulaşabileceğiniz başka bir numaram: 0539 ***2.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Orhan D.
  04 Ağustos
  09:47

  Şu an benim vermiş olduğum 0539 529 46 82 No.lu hattımı ararsanız bana ulaşabilirsiniz. Şu an 05056166456 Avea hattım kimlik bilgilerim karşılaştırılmadan Turkcell hattına taşınmış ve bir başkasının üzerinde, o kişide ele geçirmiş olduğu sim kartı telefona takmadığı için kapalı.

 • 04 Ağustos
  09:39

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Ağustos
  13:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş