02 Eylül 2013

Avea Beni Platinum Abonelikten Çıkardı!

Yaklaşık 10 yıldır kullandığım hattım ilerleyen zamanlarda Avea tarafından sanırım çok fazla fatura ödediğim için ve onlar açısından iyi ve eski bir müşteri olduğum için platinium müşteri yapıldım ancak 2 ay önce sadece numara değişikliği yaptığım için platinium müşterilikten çıkarıldım.

Müşteri hizmetlerini aradığım zaman tamamen bilgisiz bir danışman çıktı ve Avea'nın sahibi gibi artist ve umursamaz bir şekilde konuştu. Sahip olduğum 4 tane Avea faturalı hattımı bu sebepten iptal ettireceğim.

Abdullah 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Abdullah04 Eylül 2013

    Avea müşteri hizmetlerinden bir bayan beni aradı yardımcı olmaya çalıştı ancak sistemlerindeki bir hata sebebi ile sonra tekrar arayacağını iletti. Henüz şikayetim devam etmekte!

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön