Avea Beni Bayi Bayi Gezdirdi!

Mithat U. |

Avea'da taahhüt sürem bittiği için bana hitap eden kontrolü seç maksi tarifesine geçmek istedim. Müşteri hizmetlerini aradım, telefonla olmayacağını söyledi birisi bu işlemi bayiden yapabileceğimi söylediler. Ben de bayiye gittim. İlk gittiğim yer onun için sim kart değişmeli o ben de yok dedi, ikincisi, müşteri hizmetleri bakıyor biz yapmıyoruz diye sallamadı,üçüncüsü o tarifeye geçemeyeceğimi ona sadece faturasızlar geçer deyince tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve o kadar yorulmanın sonunda o pakete geçemeyeceğimi öğrendim.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mithat U.
  15 Mart
  14:56

  şikayetim konusunda tek yapılan beni arayıp istediğiniz tarifeye sadece şu şu şartlar altındaki kişiler geçebilir dediler başka da bişey yapmadılar.ben de numaramı taşıdm.

 • Mithat U.
  15 Mart
  14:47

  şikayetimle ilgili sadece istediğim kampanyaya geçemeyeceğimi belirttiler,başka da bişey yapmadılar.ben de hattımı başka bir gsm operatörüne taşıdım.

 • 27 Şubat
  13:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Şubat
  09:38

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş