16 Eylül 2013

Avea Benden İzinsiz Numaramı 3. Şahıslarla Paylaşıyor!

Firma numaramı benden izinsiz ve habersiz numaramı ve kişisel bilgilerimi 3. şahıslarla paylaşarak hatta pazarlayarak suç işlemektedir. Sürekli oradan buradan firmalardan reklam sms'leri gelmekte hatta bugün abartısız 5-6 tane reklam sms'i sildim.

Siz benden habersiz nasıl olur da numaramı paylaşırsınız? Hakkınızda kişisel bilgilerimi habersiz ve izinsiz 3. şahıslara pazarlamaktan dava açsam ve bunu tüm medya kanallarıyla duyursam nasıl olur? Bence güzel olur.

Daha online işlemler sisteminiz bile çalışmıyor. Numaram ve *952# tuşuyla aldığım şifre ile giriş yapamıyorum. Kalite Avea'da yok denecek kadar az.

Ahmet 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ahmet 19 Eylül 2013

    Sorunum çözülmemiş olup halen reklam mesajları her gün sürekli gelmektedir!

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön