Avea Benden Habersiz Satış Yapıyor!

Emre Ç. |

12 yıllık Avea kullanıcısıyım bal 250 paketi aldım ve kullandım paket bitince tl yüklemesi yaptım. Biz zaten faturasız hattız yani isteğimize göre kullanmak istiyoruz ama Avea yüklediğimiz tl ile istediğini yapıyor hiç müşteriye saygısı yok. Bana tekrar benden habersiz bal 250 satışı yaptı. Benden habersiz satış yapıyor yani özetle paramızı alıyor zorla. 1 ayda bitireceksin diyor. Müşteri hizmetlerini de para ödeyerek arıyoruz ve bir daha olmasın diye iptal ediyor. Paketi geri alın diyorum onu yapamıyoruz diyerek dalga geçiyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  14:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ocak
  11:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş