Avea Bayisinden Şikayetçiyim.

Hilal K. |

Fetih Cad No 24/Bahçelievler'deki bayinizden şikayetçiyim. TTNET ve Avea satışı yapan bu bayii sattıkları hizmetin arkasında durmuyorlar. Yaptıkları hatayı işte genel müdürlük hata yapmış, müşteri hizmetleri zaten hep aynısını yapıyor, kötülediğin satışını bayiliğini yaptığın Avea ve TTNET o zaman madem öyle bayiliğini yapma bu kadar şikayetçiysen.

Çalışanların tarifelerden bir haber, bir şey soruyorsun çok tarife var biz onu bilmiyoruz sen bilmeyeceksin de ben mi bileceğim. Yarım saatte 10 müşteri geldiyse 8'i şikayetçi. Müşteri mağazaya giriyor bakan ilgilenen yok, yanlış açtıkları internetimi artık uğraşmak istemediğim için bunlarla iptal edin diyorum cezasını ödersin diye cevap veriyor.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  12:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Haziran
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş