Avea Bayisinden Alınan Garantili Cihazın Servis Sorunu!

Hüseyin K. |

Avea Kütahya bayisinden aldığım İPhone 5 marka cihazımı Apple pil değişimi programı içinde olduğu için telefonumu Avea Kütahya mağazası vasıtasıyla 29 eylül tarihinde Teleservice 'e gönderdim. 14 ekimde telefonumu aldığımda pil durumu göndermeden önceyle bir değişiklik içermiyordu.

Tekrar gönderdim, 25 ekimde telefon Teleservice'e ulaştı fakat Teleservice'nin internet sitesinden cihaz takip kısmından cihazı sorguladığımda "Servis numarası sistemde bulunamadı" uyarısı veriyor. Sattığınız cihazların yetkili servisi olan Teleservice'nin müşteri hizmetlerine 11.17 dk'lık bir bekleyişten sonra ulaştım ve 25'inde ellerinde olan telefonun arıza kartının bile daha açılmadığını öğrendim.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  10 Kasım
  12:35

  Sorunum devam ediyor.

 • 05 Kasım
  15:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.11.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin K.
  03 Kasım
  09:27

  Şimdi müşteri hizmetlerinden aradılar yapabileceğimiz bir şey yok diye.... Avea telefonu satmayı biliyor fakat teknik servis kısmında yapacakları bir şey yokmuş.

 • 31 Ekim
  15:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş