27 Ağustos 2013

Avea Bayisi Yanlış Yönlendirdi!

7 yıldır müşterisi olduğum operatörden EGM Referans tarifesi için numaramı taşıyarak Avea müşterisi olma hatasını yaptım. Ankara Bahçelievler'deki Avea Bayisinin tarafımı açık bir şekilde yanlış yönlendirmesi nedeniyle Avea'ya geçiş nedenim olan EGM Referans tarifesine bir türlü geçememiş durumdayım.

444 1 500'e hatalı işlem tarafımca şikayet edilmiş olup işlemin yalnızca 48 saat süreceğini söylemelerine rağmen incelemeleri yaklaşık 2 hafta sürmüştür. Bayinin müşteriyi yanlış yönlendirdiği açık olmasına rağmen bu sabah Avea müşteri hizmetlerinden aldığım telefonda herhangi bir işlem yapamayacaklarını belirtmişlerdir. Bayinin açık hatası yaklaşık 3 haftadır mağduriyetime sebeptir.

Mehmet 38 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Kasım 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mehmet 03 Eylül 2013

  Yaptıkları inceleme yaklaşık 2,5 hafta sürdü halbuki yalnızca 48 saat süreceğini bildirmişlerdi. Bayi tarafından yanlış yönlendirildiğimi anladıklarını söylemelerine rağmen bahsettikleri sistemlerinde buna ilişkin herhangi bir emare bulunmadığını söyleyerek mağduriyetime ilişkin hiçbir çözüm üretememişlerdir. Kurumsal bakımdan çözüm üretmeye çalışmışlarsada kendilerini temsil eden ve müşteriyle yüzyüze muhattap olan bayi çalışanlarının gerekli niteliklere sahip olmadıkları gibi çalıştıkları firmanın müşterilerine sunduğu hizmetten de bihaber oldukları aşikârdır. Yanlış yönlendirme yüzünden sonraki faturam olması gerekenden çok daha fazla olacaktır.

 • Mehmet 03 Eylül 2013

  Yaptıkları inceleme yaklaşık 2,5 hafta sürdü halbuki yalnızca 48 saat süreceğini bildirmişlerdi. Bayi tarafından yanlış yönlendirildiğimi anladıklarını söylemelerine rağmen bahsettikleri sistemlerinde buna ilişkin herhangi bir emare bulunmadığını söyleyerek mağduriyetime ilişkin hiçbir çözüm üretememişlerdir. Kurumsal bakımdan çözüm üretmeye çalışmışlarsada kendilerini temsil eden ve müşteriyle yüzyüze muhattap olan bayi çalışanlarının gerekli niteliklere sahip olmadıkları gibi çalıştıkları firmanın müşterilerine sunduğu hizmetten de bihaber oldukları aşikârdır.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön