Avea Bayisi Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

Mustafa A. |

Avea'nın Erzurum Yakutiye Cumhuriyet Caddesi Mumcu Caddesi üzerindeki bayisine hat taşıma işlemi için gittim. Geçmek istediğim tarife detaylarını sorguladığımda bana tarifedeki internet paketinin 2 gb olduğu söylendi. Ben sınırsız olduğu konusunda ısrarcı oldum ama bilgisayardan bakıp 2gb sınırlı olduğu tekrar söylendi. Oradaki işimi bitirdikten sonra müşteri hizmetlerini aradım. Tarife detaylarını sordum. Müşteri hizmetleri ısrarla sormama rağmen benim dediğimin doğru olduğunu internetin sınırsız olduğunu söyledi bana.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  09:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Şubat
  13:07

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş