Avea Bayisi Yanılttı.

Ramazan Ç. |

09.06.2014'te Üsküdar Fenomen İletişim Avea bayisinden yeni bir Avea hat aldım. Bu işlem sırasında 12 ay 1 GB internet paketi hediye olduğunu söylediler. Telefon kutusundan çıkan kartı 5555'e cihaz 1 GB" yazıp göndermemi ve hediye internet paketimin yükleneceğini söylediler. Dediklerini yaptım ama malesef bu uygulama sadece faturasız hatlar içinmiş.

Sonra bayiyi telefonla aradım. Bayi ısrarla 12 ay hediye paketinin olduğunu söyledi. Şikayet ettim ama nafile. Avea aradı "bayinin böyle bir şey demediğini" iletti bana. Yalancı biz olduk. 24 ay taahhüt de yaptık, dönüşte yapamıyoruz. Bunu niye yazdım? Ümidim yok düzeleceğinden ama en azından başkalarını mağdur etmesinler. Tek amacım bu.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Ç.
  16 Haziran
  11:45

  Müşteri hala memnun değil, hatırlatırım.

 • 14 Haziran
  14:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Haziran
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş