Avea Bayisi Telefonu İade Almıyor!

Necdet A. |

16.03.2014 tarihinde Mersin Avea Forum şubesinden hattım üzerine Nokia Lumia 625 marka cep telefonu aldım.6 gün sonra ışık sızmasından dolayı bayiye götürdüm. İade etmek istediğimi söyledim. Bu arada bayiye gitmeden önce tüketici şikayet hattını aradım ve durumu anlattım. Telefondaki bayan 30 gün içerisinde ayıplı ürün satan firma geri getirildiği takdirde ürünü iade almak zorundadır dedi.

Buna rağmen firma telefonu iade alamayacaklarını teknik servise gönderebileceklerini söylediler. Bende hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağımı söyledim.27.03.2014 tarihinde mail attım. Cevaba istinaden THH' ye başvuracaktım. Bugüne kadar 7-8 kez aradım hep atlatılıyorum cevap yazma zahmetinde bulunan yok.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Nisan
  13:29

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Nisan
  10:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş