01 Kasım 2013

Avea Bayisi Hattıma Yanlış Cihaz Tanımladı!

25. 10. 2013 tarihinde Erzurum ilinde bulunan Avea iletişim merkezinden cihaz almak istedim. S4 cihazı yerine sisteme tanıtırken S4zoom cihazını tanımladılar. Cihazı değişim yapılabileceğini bununla ilgili belge hazırladıklarını ilgili yerlere fax çektiklerini taahhütnameyi imzalamam gerektiğini eğer imzalamazsam işlemin yapılamayacağını söylediler.

Bende taahhütnameyi imzaladım. 10 dk sonra bu işlemin 2-3 gün süreceğini söylediler. Bende Erzurum ilinde ikamet etmediğimi ve Erzurum'a tekrar gelme şansımın olmadığını söyledim. Bana taahhütnameyi imzaladığımı ceza ödeyeceğimi yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler. 6 gündür müşteri hizmetleri sorununu çözememiştir.

Mihriban 293 Okunma

Cevaplar

 • Mihriban 15 Aralık 2013

  ilgili yazıya istinaden suan müşteri temsilcisi ile ulaş beyle görüştüm 05.11.2013 tarihinde bir dönüşün olmadıgı aynı konuyla ilgili 19 adet şikayet dosyasının oluşturdugu ve sonuçlanmadıgını ekranlardan görülmektedir.

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Mihriban 05 Kasım 2013

  Avea müsteri temsilcisi arayıp cihazın hatalı tanımlamış oldugu bayiye giderek düzeltilebilecegini . taahütnameyi imzaladıgımı bunun dönüşü olmayacağını taahütnamayei imzalamakla haksız konuma düştügümü bayinin imzalı belgesi olmasına ragmen hatasınını erzuruma gitmemi isteyerek magdur etmek istemektedir. kısaca müşteri memnuniyetinin bi değeri olmadıgına şahit oldum.

 • Mihriban 04 Kasım 2013

  ŞUANA KADAR BİR ÇÖZÜM OLMAMIŞTIR

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön