Avea Bayisi Hatasını Telafi Etmiyor!

Gülşah K. |

29/07/2013'de Avea'dan ruhsatımı beyan ederek HGS satın aldım. Aracımın plakasının Avea çalışanı tarafından yanlış yazılmasından dolayı 4 kere "cezalı" geçişten dolayı ceza kesildi. Avea bayisi ile yaptığım görüşmede hatayı yapan arkadaşı işten çıkardık bir şey yapamayacaklarını beyan ettiler.

Avea gibi kurumsal bir firmanın çalışanı tarafından yapılan bir hatanın faturasının müşteriye kesilemeyeceğini sanırım Avea Genel Müdürlüğü de biliyordur. Fakat bayinin de gerekli şekilde bilgilendirilip mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  13:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.09.2013 tarihinde/tarihlerinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gülşah K.
  25 Eylül
  16:29

  20/09/2013 te avea bayi çalışanın hatasından dolayı hgsden 4 geçişle 100 tl ceza yediğimile ilgili bayii şikayet ettim cevapta avea ,plaka düzelmiş arkadaşı işten çıkarılmışlar daha fazla bilgi için bayi ye gidin diye döndü.Bayi yardımcı olsaydı zaten şikayet etmezdim bayinin dediğide işten çıkardık plaka düzelmiş kusura bakmayın bu nasıl bir cevap avea çalışanın hatasını neden ben ödemek zorunda kalayım.ayrıca o kişiyi zaten daha önceden işten çıkarmışlar çıkmamış bile olsa burada benim muhatabım şahış değil aveadır.
  müşteri hizmetlerinin bayi ile görüşün yada bayinin kusura bakmayın cevabı malesef benim maddi magduriyetimi gidermiyor
  avea nasıl bir kurumsal şirket??? müşterisine verdiği önem bu kadar mı?

  Konu ile ilgili çözüm alamassam , malesef hukuki haklarımı kullanmak zorunda kalacağım.

 • 19 Eylül
  15:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş