Avea Bayisi Hat Devri Yapmamış!

Mesut S. |

Geçen sene hattımı üzerime aldım. Daha doğrusu aldığımı sanıyordum bayide bütün işlemleri halledip verdikleri sarı kağıdı aldım fakat sekiz ay sonra fark ettim ki hat hala üzerime değil arayıp tekrar almak istediğimde 54 lira ücret istediler. Ücret 1 ekim 2013'ten itibaren koyulmuş ben hattımı üzerime alma işlemlerini yaptığımda devir ücreti veya vergi yoktu. Şimdi ise vermek zorundaymışım. Şikayetim işlemi yapamayan bayiye veya işini yapmayanlara...

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  09:24

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Şubat
  12:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş