18 Temmuz 2013

Avea Bayilerine Cihaz Göndermiyor!

7-8 yıldır Avea faturalı hat kullanıyorum ve Sivas ilinde ikamet etmekteyim. Dün 7-8 tane iletişim merkezine gittim faturalı hattımla cihaz satın alabilmek için ve hepsinde aldığım yanıt aynı oldu, "elimizde yok, göndermiyorlar".

Onca reklam ve tutundurma faaliyetinde bulunuyorsunuz ancak müşterinizi ısrarla kaybetmek istiyorsunuz. Siz bu ürünleri elinizde bulundurmak ve müşteriye ulaştırmak zorundasınız. Bu ne kurumsal kimlikle ne de müşteri de aidiyet yaratmakta başarılı bir sonuç doğurur.

Bu problemim giderilmezse hattımı kapatacağım. Ayrıca pazarlamadan sorumlu kişiye de mail gönderiminde bulunacağım. Pazarlama açısından bu bir fiyaskodur. Bir an evvel çözüm için geri dönüş bekliyorum.

Ali 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ali22 Temmuz 2013

    problem giderilmediği gibi birde üstüne üstlük, stoklarımızda yoktur yanıtı verildi. böyle bir saçmalık ben daha önce ne gördüm ne de duydum. kurumsallıktan ve müşteri memnuniyetinden uzak bir tavır sergilendi. bu operatörü kimseye önermiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön