Avea Bayilerinde Cihaz Yok!

Mustafa T. |

Kasım ayının 1. gününde satışa çıkaracağını duyurduğu iPhone 5S'i 1 ay geçmesine rağmen hala Avea bayilerinde bulamıyoruz. Madem cihazı getiremeyeceksiniz o zaman neden reklamını yapıyorsunuz? Ya Avea'da sıkıntı var yada bayileriniz elinde bulunan cihazları işine gelenlere satıyor. 1 aydır geldi gelecek, ortada bişey yok.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  28 Aralık
  23:08

  gerekli inceleme yapılmıştır dediğiniz beni arayıp elimizde cihaz yok ara ara gidip bayilerimize bakın belki gelmiştir. zaten gerek kalmadı

 • 28 Aralık
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Kasım
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş