Avea Bayileri Sattığı Telefonlara Zorunlu Olmadığı Halde Zorla Kasko Yapıyor!

Hakan K. |

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi içerisindeki Avea bayisi ve yine İstanbul Trump Towers alışveriş merkezi içerisindeki Avea bayisi kampanyalı veya değil sattığı telefonlara " bu Avea tarafından zorunludur kasko yapmamız lazım " deyip 300 TL nakit almaktadır.

Çağrı merkezini aradım böyle bir zorunluluk olmadığını belirtti. Bayilere söyledim. Kasko olmadan telefon vermeyeceklerini belirtip ürün satışı yapmadılar. Bu kadarına pes. Kasko fiyatları 200 -300 TL arasında değişiyor. Yapmadığınız zaman telefon vermiyorlar. iPhone 6 ve 6 plus da. Telefondan kar etmedikleri için zorunlu olduğunu belirttiler. Ayıp değil mi kimse denetlemiyor mu bu bayileri.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ekim
  13:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Ekim
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş