Avea Bayileri Kampanyasız Ürün Satışı Yapıyor!

Ersoy V. |

Bugün Adapazarı'nda 3 tane bayinizi dolaştım. 1 tanesi Serdivan AVM diğer ikisi Çark caddesi üzerinde ki bayiler. Her gittiğim de iPhone 5S sordum ve evet cihaz var denildi ama cihazlar kampanyalı değil kedilerinin sattığını söylediler ve fiyat olarak da 2400 TL diyorlar.

Şimdi bunlar sadece Avea bayileri ve nasıl oluyor da kampanyasız ürün satışı yapıyorlar? Ben kampanyalı telefonları bu şekilde satıyorsunuz deyince 1 tanesi cevap veremedi diğeri de piyasada bulunmuyor biz de başka yerlerden temin ettiğimiz için böyle satışa sunuyoruz denildi. Bayilerin markayı bu şekilde temsil etmesi kurumdaki ciddiyetsizliği gösterir.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz Kampanya

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  15:43

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Aralık
  13:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş