Avea Bayileri Elinde Olmasına Rağmen İPhone 6 Satmıyor!

Armağan B. |

Tarifeme ek olarak almak istediğim ve almamda hiçbir engel bulunmamasına rağmen (müşteri hizmetleri ile görüştüm) iPhone 6' Marmara Forum Avea ve Beylikdüzü Migros Avea elinde olmasına rağmen satmamaktadır. Ancak peşin olarak alabileceğimi söylediler. Peşin fiyatı da Avea internet sitesindeki fiyatından 300 TL fazla. Bayilerin kendilerine kar sağlaması (ki hesaplandığından tarifeme ek olarak alsam Avea kendisi kazanacak) ve olan hakkımı yıllardır Avea kullandığım için elimden alan bayileri şikayet ediyorum. Bu durumu incelenmediği için Avea'yı da şikayet ediyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  11:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.10.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Armağan B.
  23 Ekim
  10:56

  avea yı aradığımda ilgili bayilere tebliği bildirdik ellerinde telefon varsa alabilirsiniz dendi.fakat marmara forum avea elinde iphone 6 olmasına rağmen halen peşin satıp tarifeye ek olarak telefonu satmamaktadır.

 • 22 Ekim
  12:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş