27 Ocak 2014

Avea Bayiisi Yüzünden Prestij Kaybediyor.

Gaziantep, Üniversite Bulvarı, 231/A adresinde bulunan "Kalender İletişim, Avea Bayii" ne , Avea hattını iptal ettirmek için en az 4-5 defa gittim. Her defasında "sistem yok, iptal edemeyiz" dediler.
En sonunda bu bahaneye inanmadığımı söyledim. Hakaretler etmeye başladılar, beni mağaza dışına çıkardılar. Bir daha gelmememi, işimi yapmayacaklarını söylediler. Yakında bulunan Karakola giderek şikayetçi oldum. Avea Müşteri Hizmetlerini de arayıp yine şikayetçi oldum. Müşterinin işini yapmıyorlar, bolca hakaretli konuşuyorlar. Avea, bu bayi ile prestij kaybediyor.

Ömer 273 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

    Çözüm için, Avea genel merkezini telefonla aradım, bana bir kaç defa geri dönüş yaptılar, konu ile ilgilendiklerini, kurumsal olarak bayiyi uyardıklarını söylediler. Ancak her ne kadar genel merkez tarafından uyarılsa da, bayinin çok değişebilecek bir bayi olmadığını düşünerek oraya gitmedim. Hat iptalini internetten yaptım. (Bayinin -firmanın- notlarını bu yorumu tamamlayabilmek için 5 ve 5 olarak tıkladım) Avea firmasının kurumsal olarak gösterdiği hassasiyet, olması gerektiği gibiydi. Memnunum. Onlara teşekkür ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön