Avea Bayii ve Müşteri Hizmetleri Hatalar Yapıyor.

Cemil A. |

Diğer hatlardan birisini kullanırken Avea'ya geçtim. Geçiş sırasında Avea bayii ve müşteri hizmetlerinin yanlışları hiç bitmiyor. %50'lik indirim sağladık telafi için diyor. Tamam dedik 166 dakika faturayı aştığım için 78 TL gibi rakam koydular faturama. Hadi onu geçtim normal faturasıza geçeyim dedim bu seferde 78 tl taahhüt bozma bedeli diyor. Hani %50'lik indirim telafi içindi el altından 1 yıllık taahhüt yaptırıyorsunuz.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Şubat
  16:36

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Ocak
  12:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş