Avea Bayii Sözleşmemi Vermiyor.

Derya Y. |

Gün geçmiyor ki Avea beni mağdur etmesin. Faturamla alakalı sorunu çözmek için hattımı aldığım yere Karabük İznet İletişime gittim ancak sözleşmemin genel bayiye gönderildiğini söylediler. Bayideyken müşteri hizmetlerini aradım sözleşmeyi imzalarken bir nüshayı bana vermeleri gerektiği söylendi ancak vermediklerini söyledim. Bayideki yetkililerle de görüştürdüm. Bunun üzerine bayii hakkında şikayet dilekçesi oluşturdular o sırada bayii çalışanı hanımefendi aman ne yapabilecekler ki dedi bende o anda durumu müşteri hizmetlerine ilettim ve bayan haklı çıktı. Sonuç sıfır. Ne sözleşmemi aldım ne de bayiye herhangi bir şey yapıldı. Ben sözleşmemi istiyorum Avea.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  09:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 18.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Derya Y.
  19 Şubat
  19:23

  Sonunda biri irtibata gecti ama oncekilerden farkli bisi solemedi sozlesme ortada yok zaten bu durum aveanin umrunda degil bide musteri hizmetlerindeki bayan hattiniz 14/01/2014 unde aktiflestirilmis deyip durdu diyorumki elimde fatura var ve fatura 10/01/2014 ten itibaren basliyo kimle gorusme yapmisim nekadar lik gorusmusum hepsi var diyorum ben onlari goremiyorum ama hattiniz 14 unde aktiflesmis deyip durdu..yani hic bi soruncozulmedi.ne aldigim bayiye bi islem yapildi ne faturam duzeltildi nede sozlesme verildi..

 • Derya Y.
  19 Şubat
  19:15

  Aveayi tercih ettigim icin cookk pismanim taahhut yapmamis olsaydim bugun kapatirdim hattimi

 • Derya Y.
  16 Şubat
  16:54

  Sadece inceliyosunuz henuz benimle irtibata gecen olmadi..

 • 15 Şubat
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş