Avea Bayii Personelinden Şikayetçiyim.

Tuçe A. |

Ankara Atatürk Bulvarında Gama İş Hanı girişinde bulunan Avea bayisindeki ''Z...'' isim çalışanın aşırı derecede ilgisiz ve saygısız hareketlerde bulunmuştur. Öyle ki kabalık derecesi ''benim dükkanım çıkın buradan'' deyip ayaklanıp üzerimize yürüyecek kadar hadsizleşmiştir. Buna benzer bir çok kaba sözler savurmuş, kahkaha atarak bu tutumunu pekiştirmiştir. Buradan da dile getirdiğim bu ileri derecedeki çalışan saygısızlığını gerekli yerlere de bildireceğim.Sorumluların da gerekli işlemleri yapmaması halinde hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  17:20

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Temmuz
  10:56

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş